O nas

Od 2011 roku świadczymy usługi związane z pracami na wysokości. Jako, że branża związana z dostępem linowym bądź budowlanym jest bardzo szeroka i wykonywaliśmy różne projekty to postanowiliśmy skupić się na jednym:
Malowanie dachów.
Swoje doświadczenie zdobywaliśmy wykonując prace renowacyjne konstrukcji największych lini wysokiego napięcia w kraju a obecnie skupiamy się wyłącznie przy pracy na dachach.

Decydując się na nasze usługi już od wstępnej rozmowy będziesz wiedział że masz do czynienia z profesjonalistami. Aktywna piana, huk 500 barowych myjek przemysłowych i wirujący strumień wody zrobią na Tobie wrażenie, a farba nałożona pod wysokim ciśnieniem w technologii na gorąco sprawi że przez długi czas Twój dach będzie zabezpieczony i piękny a uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy wspominając współpracę z nami. Młody zespół, perfekcja, doświadczenie, inwestycja w najlepszy sprzęt i materiały Premium przekłada się na kilkadziesiąt realizacji wykonywanych rocznie i zadowolenie setek klientów współpracujących z nami. Zaufaj nam i Ty!

Malowanie dachu blaszanego

Malujemy każdy rodzaj pokrycia.

  • Dachy blaszane
  • Dachy z gontu
  • Dachówki betonowe
  • Dachówki ceramiczne (tradycyjne, angobowane, szkliwione).

Tylko farby rozpuszczalnikowe klasy Premium które są nakładane pod wysokim ciśnieniem 230 bar w technologii na gorąco potrafią zapewnić nawet 20 lat ochrony Twojego dachu. Jest tylko kilka firm w całej Polsce które wykonują malowanie na gorąco. Współpracujemy tylko z najlepszymi! Jesteśmy profesjonalistami. Poświadczyć o tym może wiele pozytywnych opinii na temat naszej firmy. Zaufało nam już wielu. Ty tez to zrób!

REFERENCJE

REFERENCJE

W KolorDach zawsze stajemy na wysokości zadania, a nawet staramy się przewyższyć oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy doceniani między innymi za szybkość odpowiedzi, czas realizacji, jakość wykonanej pracy, profesjonalizm i bezpieczeństwo oraz świetny efekt w przełożeniu na wartość zlecenia.

5 gwiazdek w Google

Firma Kolordach to prawdziwi profesjonaliści, używają bardzo dobrego sprzętu i materiałów do malowania. Efekt jaki zastałam po wykonaniu prac przerósł moje oczekiwania. Jedno co mogę powiedzieć to firma godna polecenia i ci wszyscy, którzy chcą malować dach nie muszą się już nad niczym zastanawiać. Właściciel firmy jest osobą wychodzącą naprzeciw wszystkim wymaganiom klienta, można z nim "ugadać" każdy szczegół i każdą sprawę. Praca na moim dachu nie należała do łatwych a mimo to w ciągu jednego dnia wszystko zostało wykonane profesjonalnie. Są bardzo rzetelni i punktualni. Bardzo się cieszę, że spośród wielu firm wybrałam właśnie Kolordach

5 gwiazdek w Google

Pomimo niesprzyjającej pogody, która nas zaskoczyła niespodziewanie, firma podjęła się niemożliwego i bez najmniejszych obaw podjęła się zadania. Wykon można zobaczyć na załączonych zdjęciach. Pełen profesjonalizm w wykonaniu zlecenia, obraz biegających mrówek na dachu to wyższa szkoła jazdy. Całość została wykonana w jeden dzień roboczy. Szukasz profesjonalnego podejścia jak i szybkiego wykonania? Śmiało dzwoń i umawiaj się na termin.

5 gwiazdek w Google

Dach został idealnie przygotowany i pomalowany. Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i terminowe wykonanie pracy. Super firma polecam. Firma również świetnie dba o swój wizerunek. Profesjonalne, firmowe stroje, samochód, który jest wizytówką firmy. Dziękuję za dobrze wykonaną usługę!

5 gwiazdek w Google

Bardzo długo szukałem odpowiedniej firmy, do renowacji dachu. Brakowało mi wiedzy w temacie konserwacji dachów, a wykonawcy, bazując na słabej jakości zdjęciach, wystawiali "profesjonalną" ekspertyzę. Wyjątkiem okazała się firma Kolordach, Pan Piotr umówił się z nami na dogodny termin, dokonał ekspertyzy, poinformował o stanie dachu i o możliwościach. Dzięki Panu Piotrowi udało nam się uniknąć zbędnych kosztów i błędnych wyborów, a cały proces przebiegł gładko i pomyślnie. Z czystym sumieniem, mogę polecić firmę Kolordach!

| Zobacz wszystkie opinie Średnia 5.0 5 gwiazdek w Google z 93 opinii.
Malowanie dachówki | Malowanie blachy | Impregnacja dachówki | Mycie dachów
× Zadzwoń lub napisz po wycenę