MALOWANIE DACHÓWKI

Charakterystyczną cechą dachówek ceramicznych i betonowych jest ich trwałość, niska nasiąkliwość, mrozoodporność i duża izolacja akustyczna. Mimo to z biegiem upływu lat nasza dachówka jest wystawiana na wiele czynników które powodują to że nasza dachówka traci swój atrakcyjny wygląd i swoje właściwości, jest porośnięta mchem, zabrudzona sadzą lub wyblakła pod wpływem działania promieni słonecznych. W miejscach w których dachówka jest porośnięta mchem gromadzi się wilgoć a to wpływa negatywnie na jej kondycję ponieważ mróz może doprowadzić do pękania dachówek a w następstwie do przecieków w dachu.

MYCIE I MALOWANIE DACHÓWKI


Doskonale wiemy jak przywrócić dawny blask dachówki. Cały proces renowacji składa się z kilku etapów. Samo mycie pokrycia z dachówki nie jest na tyle wystarczające by móc się cieszyć jego świetnym wyglądem przez długie lata. Na życzenie klienta możemy wykonać samą taką usługę ale będzie zabiegiem krótkotrwałym ponieważ pobudzi tylko mikroorganizmy do szybszego rozwoju, dlatego proponujemy mycie oraz malowanie dachówki.

Malujemy dachówki betonowe, ceramiczne tradycyjnie a także angobowane oraz szkliwione.

Rozpuszczalnikowe Farby klasy Premium z dodatkiem specjalnych środków które posiadamy w swojej ofercie skutecznie zapobiegają porastaniu mchu, alg, grzybów i innego rodzaju porostów. Pomalowana lub zaimpregnowana dachówka jest gładka ma piękny wyrazisty kolor a przede wszystkim właściwości hydrofobowe zapobiegające wnikaniu wody w jej strukturę oraz powłokę samoczyszczącą która zapewni piękny dach przez długie lata.

ETAPY PRAC:

  • Odtłuszczanie dachu (Piana aktywna)
  • Mycie dachu pod wysokim ciśnieniem 500 bar
  • Dokładne opłukanie całego dachu po etapie mycia
  • Wymiana uszkodzonych dachówek
  • Zabezpieczenie miejsc newralgicznych przed kontaktem z farbą
  • Odpylanie dachu
  • Dwukrotna aplikacja farby Premium w technologii na gorąco pod ciśnieniem 230 bar
  • Uprzątnięcie miejsca prac

KOLOR?

Do wyboru mamy pełną gamę kolorystyczną. Ponad 200 kolorów i odcieni z wzornika RAL.
Kolory mogą występować w odcieniu satynowym lub matowym.

Zobacz wzornik kolorów

Malowanie rynien, kominów z klinkieru, cegły czy bram garażowych podlega indywidualnej wycenie, natomiast okna dachowe które utraciły okres gwarancyjny chętnie malujemy w kolorze dachu. Do dachówek przy pomiarach dodajemy współczynnik pofalowania w wysokości 20% w celu obliczenia rzeczywistej powierzchni do malowania.(nie dotyczy to dachówek płaskich i karpiówek). Więcej informacji o współczynniku pofalowania w zakładce FAQ.

GALERIA REALIZACJI

Zobacz efekty naszej pracy, a także jak wygląda sam proces mycia i malowania. Zaufaj fachowcom i odnów swój dach z nami!

Zobacz wszystkie realizacje


REFERENCJE

REFERENCJE

W KolorDach zawsze stajemy na wysokości zadania, a nawet staramy się przewyższyć oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy doceniani między innymi za szybkość odpowiedzi, czas realizacji, jakość wykonanej pracy, profesjonalizm i bezpieczeństwo oraz świetny efekt w przełożeniu na wartość zlecenia.

5 gwiazdek w Google

Firma Kolordach to prawdziwi profesjonaliści, używają bardzo dobrego sprzętu i materiałów do malowania. Efekt jaki zastałam po wykonaniu prac przerósł moje oczekiwania. Jedno co mogę powiedzieć to firma godna polecenia i ci wszyscy, którzy chcą malować dach nie muszą się już nad niczym zastanawiać. Właściciel firmy jest osobą wychodzącą naprzeciw wszystkim wymaganiom klienta, można z nim "ugadać" każdy szczegół i każdą sprawę. Praca na moim dachu nie należała do łatwych a mimo to w ciągu jednego dnia wszystko zostało wykonane profesjonalnie. Są bardzo rzetelni i punktualni. Bardzo się cieszę, że spośród wielu firm wybrałam właśnie Kolordach

5 gwiazdek w Google

Pomimo niesprzyjającej pogody, która nas zaskoczyła niespodziewanie, firma podjęła się niemożliwego i bez najmniejszych obaw podjęła się zadania. Wykon można zobaczyć na załączonych zdjęciach. Pełen profesjonalizm w wykonaniu zlecenia, obraz biegających mrówek na dachu to wyższa szkoła jazdy. Całość została wykonana w jeden dzień roboczy. Szukasz profesjonalnego podejścia jak i szybkiego wykonania? Śmiało dzwoń i umawiaj się na termin.

5 gwiazdek w Google

Dach został idealnie przygotowany i pomalowany. Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i terminowe wykonanie pracy. Super firma polecam. Firma również świetnie dba o swój wizerunek. Profesjonalne, firmowe stroje, samochód, który jest wizytówką firmy. Dziękuję za dobrze wykonaną usługę!

5 gwiazdek w Google

Bardzo długo szukałem odpowiedniej firmy, do renowacji dachu. Brakowało mi wiedzy w temacie konserwacji dachów, a wykonawcy, bazując na słabej jakości zdjęciach, wystawiali "profesjonalną" ekspertyzę. Wyjątkiem okazała się firma Kolordach, Pan Piotr umówił się z nami na dogodny termin, dokonał ekspertyzy, poinformował o stanie dachu i o możliwościach. Dzięki Panu Piotrowi udało nam się uniknąć zbędnych kosztów i błędnych wyborów, a cały proces przebiegł gładko i pomyślnie. Z czystym sumieniem, mogę polecić firmę Kolordach!

| Zobacz wszystkie opinie Średnia 5.0 5 gwiazdek w Google z 93 opinii.
Malowanie dachówki | Malowanie blachy | Impregnacja dachówki | Mycie dachów
× Zadzwoń lub napisz po wycenę