Sprawimy, że Twój dach będzie wyglądał jak nowy.
A nawet lepiej.

Czy wiesz że decydując się na malowanie możesz oszczędzić nawet czterokrotność kosztów wymiany? Brzmi nierealnie?

USŁUGI

DACHÓWKA BETONOWA / CERAMICZNA

mycie + malowanie

Doskonale wiemy jak przywrócić dawny blask dachówki. Cały proces renowacji składa się z kilku etapów. Rozpuszczalnikowe Farby klasy Premium z dodatkiem specjalnych środków które posiadamy w swojej ofercie skutecznie zapobiegają porastaniu mchu, alg, grzybów i innego rodzaju porostów. Pomalowana lub zaimpregnowana dachówka jest gładka ma piękny wyrazisty kolor a przede wszystkim właściwości hydrofobowe zapobiegające wnikaniu wody w jej strukturę oraz powłokę samoczyszczącą która zapewni piękny dach przez długie lata.

Zobacz więcej

DACHY BLASZANE

mycie + malowanie

Kilka korzyści jakie niesie malowanie dachu blaszanego:

  • Nawet czterokrotnie niższy koszt w porównaniu do wymiany
  • 20 letnia ochrona Twojego dachu (Farby Premium)
  • Kilkaset kolorów i odcieni do wyboru.
  • Podczas malowania dachu w technologii na gorąco osiągamy dwukrotną grubość już przy jednokrotnym malowaniu
  • Samoczyszcząca się powłoka hydrofobowa. (Farby Premium)
  • Pomalowana blacha jest lśniąca i odbija promienie słoneczne przez co dach nie nagrzewa się mocno
Zobacz więcej

ETAPY MALOWANIA DACHU

Każdy jednakowo ważny, każdy wykonany na 100%!

Nowoczesne rozwiązania techniczne które stosujemy przekładają się na wysoką jakość oferowanych przez nas usług.

1
Odtłuszczanie powierzchni dachu

pianą aktywną

5
Zabezpieczenie newralgicznych miejsc

przed kontaktem z farbą

2
Mycie dachu pod wysokim ciśnieniem

500 bar

6
Odpylenie dachu
3
Dokładne opłukanie dachu

po etapie mycia

7
dwukrotna aplikacja farby premium na gorąco

pod ciśnieniem 230 bar

4
Dokręcenie luźnych wkrętów
8
uprzątnięcie miejsca pracy

Chcesz by twój dach znowu wyglądał jak nowy?

Zadzwoń lub napisz aby uzyskać wycenę i wszelkie potrzebne informacje na temat renowacji Twojego dachu.

Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie ustaleń, oraz usługę wykonaną na najwyższym poziomie z dbałością o najmniejsze detale, czystość i bezpieczeństwo podczas realizacji zlecenia.

Uzyskaj wycenę

Masz pytania?

Zobacz o co najczęściej pytają nasi klienci:

Malowanie na gorąco jest to proces w którym podgrzewamy farbę do żądanej temperatury w celu obniżenia jej lepkości podczas aplikacji. Poniżej podajemy tylko kilka zalet które można osiągnąć podgrzewając farbę. - Mniejsza ilość potrzebnego rozpuszczalnika - Grubsza powłoka - Równomierny natrysk na całej powierzchni - Brak widocznych łączeń co jest częste u firm które malują tradycyjnie bez podgrzewania farby - Można malować podczas wysokich temperatur na rozgrzane powierzchnie - Krótki czas schnięcia farby

Posiadając profesjonalny sprzęt, wiedzę, produkty i wieloletnie doświadczenie zlecenia do 300m2 wykonujemy maksymalnie w ciagu dwóch dni roboczych jeżeli pozwolą na to warunki pogodowe.

Większość naszych zleceń które wykonujemy są na terenie całego woj. śląskiego ale także w województwach małopolskim, opolskim i świętokrzyskim. Współpracujemy z profesjonalistami którzy działają na pozostałej części kraju także chętnie podamy namiary

Malowanie dachu najlepiej jest przeprowadzić przed montażem instalacji fotowoltaicznej lecz często zdąża się tak że taka instalacja już się znajduje. W takim wypadku wszystkie panele szczelnie zabezpieczamy folią malarską tak by uniknąć ich zabrudzenia farbą oraz staramy się jak największą powierzchnię pod nimi pomalować.

Jedyne czego potrzebujemy to dostęp do energii elektrycznej 220v oraz dostęp do wody. Prace na Państwa dachu podejmujemy wykorzystując własne drabiny oraz techniki alpinistyczne. Prosimy tylko by zabezpieczyć rzeczy znajdujące się wokół domu by nie przeszkadzały w swobodnym poruszaniu się.

Do wyboru znajdą Państwo w naszym wzorniku ponad 200 kolorów i odcieni z pełnej gamy kolorystycznej. Malowaliśmy dachy na zielono,żółto czy niebiesko. Natomiast najpopularnieszymi kolorami są odcienie grafitu,brązu, i czerwieni. Czym ciemniejsze kolory tym blacha czy dachówka ulega większemu nagrzaniu na skutek działania promieniowania UV. Zalecamy i stosujemy farby satynowe Premium . Skutecznie odbijają promienie słoneczne posiadają hydrofobowe właściwości samoczyszczące a przy tym pięknie wyglądają. W niektórych przypadkach gdy dachówka jest mocno porowata zalecamy odcienie matowe by podkreślić jej piękno.

W 2023 roku mija 12 lat odkąd skutecznie zabezpieczamy antykorozyjnie różnego rodzaju obiekty a w szczególności bardzo skorodowane dachy. Przez ten okres testowaliśmy wiele produktów i rozwiązań. Przemysłowe farby Premium z dużą zawartością części stałych i pigmentów antykorozyjnych zapewniają ochronę na długie lata. Dodatkowo nakładamy je na gorąco przez to powłoka jest gruba lśniąca, szczelna i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne,pękanie czy łuszczenie.

Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie z dbałością o każdy detal. Jakość i zadowolenie klienta ma dla nas ogromne znaczenie. Udzielamy gwarancji na nasze usługi, posiadamy polisę OC i wystawiamy faktury na nasze prace jako legalnie działająca i renomowana firma.
KOLOR

Kolor?

PONAD 200 KOLORÓW I ODCIENI Z PALETY RAL

A to jeszcze nie wszystko! Każdy kolor możemy wykonać w wykończeniu matowym lub satynowym.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE kolory RAL:

RAL 8015
Brązowy kasztanowy
RAL 8017
Brązowy czekoladowy
RAL 8019
Brązowy szary
RAL 7015
Szary łupek
RAL 7016
Szary antracytowy
RAL 7021
Szary czarny
RAL 7024
Szary grafitowy
RAL 3009
Czerwony tlenkowy
RAL 3004
Purpurowy tlenkowy
RAL 3005
Bordowy winny
RAL 8004
Brązowy miedziany
RAL 9011
Czarny grafitowy
RAL 9005
Czarny głęboki
RAL 7045
Szary
Zobacz wszystkie 200 kolorów RAL

GALERIA

Zobacz jak działamy i jakie są efekty naszej pracy!
REFERENCJE

REFERENCJE

W KolorDach zawsze stajemy na wysokości zadania, a nawet staramy się przewyższyć oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy doceniani między innymi za szybkość odpowiedzi, czas realizacji, jakość wykonanej pracy, profesjonalizm i bezpieczeństwo oraz świetny efekt w przełożeniu na wartość zlecenia.

5 gwiazdek w Google

Firma Kolordach to prawdziwi profesjonaliści, używają bardzo dobrego sprzętu i materiałów do malowania. Efekt jaki zastałam po wykonaniu prac przerósł moje oczekiwania. Jedno co mogę powiedzieć to firma godna polecenia i ci wszyscy, którzy chcą malować dach nie muszą się już nad niczym zastanawiać. Właściciel firmy jest osobą wychodzącą naprzeciw wszystkim wymaganiom klienta, można z nim "ugadać" każdy szczegół i każdą sprawę. Praca na moim dachu nie należała do łatwych a mimo to w ciągu jednego dnia wszystko zostało wykonane profesjonalnie. Są bardzo rzetelni i punktualni. Bardzo się cieszę, że spośród wielu firm wybrałam właśnie Kolordach

5 gwiazdek w Google

Pomimo niesprzyjającej pogody, która nas zaskoczyła niespodziewanie, firma podjęła się niemożliwego i bez najmniejszych obaw podjęła się zadania. Wykon można zobaczyć na załączonych zdjęciach. Pełen profesjonalizm w wykonaniu zlecenia, obraz biegających mrówek na dachu to wyższa szkoła jazdy. Całość została wykonana w jeden dzień roboczy. Szukasz profesjonalnego podejścia jak i szybkiego wykonania? Śmiało dzwoń i umawiaj się na termin.

5 gwiazdek w Google

Dach został idealnie przygotowany i pomalowany. Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i terminowe wykonanie pracy. Super firma polecam. Firma również świetnie dba o swój wizerunek. Profesjonalne, firmowe stroje, samochód, który jest wizytówką firmy. Dziękuję za dobrze wykonaną usługę!

5 gwiazdek w Google

Bardzo długo szukałem odpowiedniej firmy, do renowacji dachu. Brakowało mi wiedzy w temacie konserwacji dachów, a wykonawcy, bazując na słabej jakości zdjęciach, wystawiali "profesjonalną" ekspertyzę. Wyjątkiem okazała się firma Kolordach, Pan Piotr umówił się z nami na dogodny termin, dokonał ekspertyzy, poinformował o stanie dachu i o możliwościach. Dzięki Panu Piotrowi udało nam się uniknąć zbędnych kosztów i błędnych wyborów, a cały proces przebiegł gładko i pomyślnie. Z czystym sumieniem, mogę polecić firmę Kolordach!

| Zobacz wszystkie opinie Średnia 5.0 5 gwiazdek w Google z 93 opinii.
Malowanie dachówki | Malowanie blachy | Impregnacja dachówki | Mycie dachów
× Zadzwoń lub napisz po wycenę